loading

 نکاتی که پوستی درخشان و بی عیب به شما می دهد.

✍️سوگند کامل:

ممکن است آرایش شما به خودی خود باعث زیبایی شما نشود. ظاهر بی عیب و نقصی که شما می خواهید به عواملی مانند سلامت پوست شما نیز بستگی دارد.

برای ظاهری که از پوستی سالم و درخشان حاصل می شود، باید از نکات مربوط به آرایش کاملاً بی عیب و نقص دور شوید و در روش های طبیعی تر برای دستیابی به ظاهری زیبا فرو بروید.

از پاکسازی پوست گرفته تا آبرسانی مناسب، چگونگی دستیابی به زیبایی و داشتن پوست سالم و زیبا برای آن ظاهر بی عیب در اینجا آمده است.

تمیز کردن

قبل از شروع یک آرایش بی عیب و نقص، باید پاکسازی پوست را شروع کنید. پاک سازی به از بین بردن آلودگی هایی که می تواند منافذ پوست را مسدود کند کمک می کند. مسدود شدن منافذ پوست می تواند منجر به افزایش تجمع باکتری ها شود که ممکن است منجر به آکنه، جوش و چربی شود. پوست خود را روزانه با یک لوسیون تمیزکننده ملایم یا شستشوی صورت تمیز کنید و آن را با یک آبکشی با آب سرد دنبال کنید. این کار را هر روز صبح و عصر برای تمیزتر شدن پوست انجام دهید. سپس می توانید وارد کیت کاملاً بی عیب و نقص آرایش خود شوید.

آب بنوشید

آب اکسیر جادویی است که می تواند بسیاری از مشکلات پوستی را برطرف کند. به مقدار کافی آب بنوشید و آب میوه و سبزیجات تازه مصرف کنید تا سموم و سایر ناخالصی های پوست از بین برود. این به هیدراته نگه داشتن بدن کمک می کند، که برای پوست و سلامت عمومی حیاتی است.

از بین بردن موهای بدن

موهای بدن می توانند آلودگی، عرق و روغن را به دام بیندازند و باعث می شود پوست کدر و خشن به نظر برسد. با استفاده از پودر موبر برتر، پوست شما هفته ها صاف و درخشان به نظر می رسد. یک پودر خوب برای رفع موهای زائد همچنین می تواند پوست را آبرسانی کرده و موهای ناخواسته سطح پوست را حل کند. بنابراین آرایش کردن تنها راه حل بی عیب و نقص بودن نیست.

از آفتاب بپرهیزید

خورشید منبع اصلی ویتامین D ضروری ماست و نور خورشید که بین ساعت 7 صبح تا 9 صبح دریافت می کنیم برای پوست سالم تلقی می شود. بعد از ساعت 9 صبح، نور خورشید شدیدتر می شود و باید از قرار گرفتن در معرض مستقیم خودداری شود. اشعه ماوراء بنفش شدید در نور خورشید می تواند به پوست آسیب برساند و آسیب پذیری شما را در برابر انواع مختلف سرطان پوست افزایش دهد. تا آنجا که ممکن است، از قرار گرفتن در معرض آفتاب بین ساعت 10 صبح تا 2 بعدازظهر خودداری کنید.

برای داشتن پوستی سالم و درخشان و ظاهری بی عیب و نقص، این نکات و دستورالعمل ها را دنبال کنید.