loading

 آیا اصلاح موثرترین روش حذف مو است؟

✍️سوگند کامل:

ظرف یک یا دو روز پس از اصلاح با تیغ رشد مو را مشاهده خواهید کرد، اما با استفاده از پودرهای موبر برتر شما می توانید از پوست صاف خود تا سه هفته لذت ببرید، همچنین پس از اصلاح روی سطح پوست خود احساس زبری می کنید.

برای استفاده بهتر از محصولات موبر برتر 24 ساعت قبل از استفاده از پودر موبر برتر پوست خود را لایه برداری کنید. این عمل می تواند احساس صاف ابریشمی را بیشتر به پوست شما بدهد.

 

آیا استفاده از پودر موبر باعث ضخیم شدن مو می شود؟

اپیلاسیون بارها و بارها موهای شما را نازک تر و ظریف تر می کند و محصولات پودر موبر مانع ضخامت موهای شما می شوند. با استفاده از پودر موبر برتر می توانید از نرمی و ماندگاری طولانی مدت لذت ببرید و مطمئن باشید که موهایی که دوباره رشد می کنند ضخیم نخواهند شد.

آیا استفاده از پودر موبر برای پوستهای حساس ضرر دارد؟

استفاده از پودر موبر برتر حتی اگر پوست حساسی دارید هیچ ضرری ندارد ما فرمولی مخصوص انواع پوست های ظریف را ایجاد کرده ایم. به سراغ محصولاتی بروید که از نظر پوستی آزمایش شده است. قبل از استفاده، برای تأیید حساسیت، واکنش خود را با انجام یک تست کوچک بررسی کنید. تمام دستورالعمل های موجود در وبسایت را مرور کنید.

آیا هنگام برداشتن مو باید از محصولات دارای الکل استفاده کنیم؟

به منظور جلوگیری از تحریک پوست، استفاده از محصولات حاوی الکل قبل، در بین یا بعد از برداشتن مو خودداری کنید.

آیا دوش های گرم برای پوست شما مفید است؟

دوش های گرم و طولانی می توانند پوست شما را خشک کنند مدت دوش خود را کاهش دهید و از آب ولرم یا خنک استفاده کنید تا پوست شما لطیف تر شود.

آیا در هوای ابری نیازی به استفاده از ضد آفتاب نیست؟

اشعه ماوراء بنفش مقصر اصلی پیری زودرس و آسیب دیدن پوست است، بنابراین محافظت از پوست خود در برابر اشعه ماوراء بنفش با کمک ضد آفتاب، حتی در روزهای ابری، کاملاً مهم است. شما باید استفاده از ضد آفتاب را بخشی از کارهای روزمره زیبایی خود کنید.

آیا مراقبت از پوست بدون مو دشوار است؟

حفظ پوستی صاف و مراقبت شده آسانتر از آن است که فکر می کنید. با استفاده از پودر موبر برتر، می توانید تا چهار هفته پوستی صاف داشته باشید علاوه بر این با کمک پودرهای موبر برتر، رشد موهای نرم و ظریف تری را تجربه خواهید کرد. ما در اینجا هستیم تا در هنگام انتخاب روش حذف موهای زائد که مناسب سبک زندگی شما است، معضل را حل کنیم. شما می توانید با استفاده از محصولات موبر برتر محصولی که مناسب پوست شماست انتخاب کنید.

آیا محصولات موم برای همه مناسب است؟

اپیلاسیون برای افراد مسن یا افرادی که از دیابت رنج می برند توصیه نمی شود همچنین برای خانم های باردار مناسب نمی باشد، چون می تواند منجر به کبودی شود، بنابراین ما پودرهای  موبر برتر را برای افراد مسن، دیابتی یا باردار پیشنهاد می کنیم. اقدامات احتیاطی و دستورالعمل های بسته را برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

آیا عملکرد پودر و ریش تراش مانند هم است؟

با کمک پودر موزدایی برتر پوست نرم تری را تجربه کنید. موها از زیر پوست برداشته می شوند و با نوک های گرد دوباره رشد می کنند و لمس آنها نرم تر می شود. از طرف دیگر ریش تراش ها موهای شما را فقط از سطح پوست می برند و پوسته های تیز بر جای می گذارند که باعث می شود پوست شما صافی بدون مو را سریعتر از دست بدهد.

آیا رشد مو در صورت استفاده از پودر موبر برتر یا اصلاح یکسان است؟

پودر موبر نزدیک به ریشه عمل می کند  و نتیجه آن تا دو برابر اصلاح می ماند. بنابراین می توانید پوستی زیبا و صاف با نتایج نرم و قابل لمس بدست آورید و برای مدت طولانی تری بدون مو بمانید. در صورتی که اصلاح موهای شما را فقط از سطح پوست می برد.

آیا باید حداقل یک ماه صبر کنید تا دوباره اپیلاسیون کنید؟

پودرهای موبر برتر با ذهنیت طراحی شده اند تا موها را حتی به اندازه 1.5 میلی متر از بین ببرند، که برای ما مانند یک دانه شن است، بنابراین لازم نیست قبل از اینکه دوباره اپیلاسیون کنید، منتظر موهای بلند باشید. به راحتی می توانید آن نتیجه صاف را حفظ کنید و مطمئن باشید که رشد مجدد نیازی به مدت طولانی نیست.