loading

 برای از بین بردن مو از تیغ استفاده می کنید؟ لطفأ تجدید نظر کنید.

 ✍️سوگند کامل: 

تیغ یا پودر موبر

تقریباً هر ماه با این سؤال روبرو می شویم تیغ یا پودر موبر؟ انتخاب ما به تحمل درد، خلق و خوی هر فرد یا حتی مدت زمانی که قبل از یک مهمانی بزرگ داریم بستگی دارد. همیشه گفته شده است که اصلاح بدون درد و سریع است، اما استفاده از تیغ اثر منفی دارد، از جمله باعث ضخیم شدن موها می شود. بنابراین، بهترین راه حل برای از بین بردن موهای زائد استفاده از پودرموبر برتر است .پودر موبر برتر موها را از ریشه جدا می کند، در حالی که تیغ موها را از میان راه می برد. استفاده از ریش تراش برای زنان گزینه مناسبی نیست، زیرا باعث آسیب زدن به پوست می شود، همچنین تراشیدن مو باعث ضخیم شدن موها می شود زیرا شما هرگز آنها را از ریشه جدا نمی کنید، فقط آنها را از روی سطح می برید.

استفاده از تیغ همیشه برای انواع پوست مناسب نیست، پوست بسیار حساس می تواند با استفاده از تیغ به راحتی تحریک شود زیرا تیغ ها لایه بسیار نازکی از پوست شما را در هنگام از بین بردن مو از بین می برند.استفاده مداوم از تیغ باعث ایجاد لکه های قرمز یا تیره می شود که قطعاً از ضررهای اصلاح موهای بدن است. اگر به طور منظم از تیغ استفاده می کنید، نه تنها از شر موهای سطح پوست از ریشه خلاص نمی شوید بلکه استفاده از تیغ باعث ایجاد لکه های تیره می شود. همچنین می توانید پس از اصلاح و مرطوب نشدن کافی پوست، دچار قرمزی و خارش پوست شوید.

 

تیغ یا موبر

تیغ یا موبر

بعد از تراشیدن موها با تیغ، موها کمی ضخیم می شوند، بنابراین بعد از چند روز باید دوباره آن را بتراشید، که این امر می تواند باعث تحریک، قرمزی یا حتی جوش در مناطق بسیار حساس شود .استفاده از تیغ ممکن است بسیار ایمن نباشد. در صورت استفاده از تیغ، اگر تیغه بیش از حد تیز باشد و یا توجه نکنید، می توانید به طور تصادفی به خود آسیب برسانید.

اگر هنوز از ریش تراش برای از بین بردن مو استفاده می کنید، توصیه میکنیم از محصولات موبر برتر به عنوان گزینه جایگزین استفاده کنید. پودرهای موبر برتر می تواند تا چهار هفته به شما پوستی صاف و بدون مو بدهد.