loading

برای جلوگیری از رشد موهای زائد دستورالعمل پودر موبر برتر را دنبال کنید:

سوگند کامل:

پوست خود را حداقل 24 ساعت قبل از برداشتن موها لایه برداری (لایه برداری: محل را با آب گرم و صابون ملایم بشویید.) کنید زیرا از رشد موهای زیر پوستی جلوگیری می کند.

همچنین، پس از حذف موهای زائد، به برنامه لایه برداری خود ادامه دهید. لایه برداری پوست حداقل به مدت سه روز پس از استفاده موبر برتر به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند و باعث رشد طبیعی مو می شود و از موخوره جلوگیری کرده و موهای زائد را از بین می برد.

از لوسیون حاوی اسیدهای هیدروکسی برای مرطوب سازی پس از حذف مو استفاده کنید. اسیدهای هیدروکسی به شل شدن پوست مرده کمک می کند و بنابراین از مسدود شدن منافذ پوست و رشد موها در زیر پوست جلو گیری می کند.

حداقل تا 24 ساعت آینده پس از بین بردن مو، لباس گشاد بپوشید. این  کار از تحریک پوست به دلیل  تماس و مالش مداوم لباس به پوست شما ومانع از ایجاد اصطحکاک بین پوست و لباس می گردد واز رشد برجستگی مو جلوگیری می کند.

این نکات را قبل و بعد از استفاده از محصولات موبر برتر برای رفع موهای زائد دنبال کنید. در نتیجه، شما در حالی که در خلوت و راحتی خانه خود هستید، پوست صاف و لطیف و بدون تحریک و درد خواهید داشت.

اگر می خواهید موهای زائد را از بین ببرید، باید موثرترین روش حذف مو را متناسب با سبک زندگی و نوع پوست خود انتخاب کنید. حتی ممکن است به این فکر کنید که چگونه موهای زائد را به طور دائمی از بین ببرید. موبر برتر چندین محصول از بین برنده مو دارد که می تواند نیازهای مختلف شما را برآورده کند، از جمله پودرهای موبر برتر جهت رفع موی زائد که یک روش کارآمد و آسان برای از بین بردن موهای زائد است.